| vegeta a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare in legatura cu gta san andreas am ajuns si eu la o misiune in care nu stiu sa o fac si am cautat si pa youtube sa vad aceea misiune cum sa face si tot nu am gasit dar de aceea ma adresez voua sa ma ajutati si sa-mi dati un video dp youtube ca sa stiu ce trebuie sa fac la aceea misiune ca poate voi gasiti aceea misiune pa youtube si ca sa va dati seama am pus o poza pa fb meu si poate va dati seama despre ce este vb dati pa linkul asta sa vedeti poza din joc... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=432029126905598& set=a.43 2029146905596.1073741830. 100002955425112&type=1&theate

3 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Păi nu știu, dar din cum arată parcă ar trebui să mergi la checkpoint-uri să iei bani să te întorci în inervalul ăla de timp fără să te prindă poliția.

Du-te și salveză jocul la misiunea asta și vezi cum se numește, iar apoi o să scrii pe youtube și o găsești.

| vegeta explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Pai frate nu stiu unde sunt Checkpointurile ca mie nu-mi arata nimic pa harta dar cum ai spus tu misiunea se numeste Burglar si imi scrie ceva dp ce te pune sa apesi pa 2 ca sa inceapa misiunea scrie asa in engleza GO and fiind a house to break into asta imi apare la aceea misiune...

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru vegeta):

Ți-am găsit misiunea : http://www.youtube.com/watch?v=UDgVayCU1UQ

Gata acum poți să ți-o faci liniștit.