| vegeta a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare in legatura cu gta san andreas am ajuns si eu la o misiune in care nu stiu sa o fac si am cautat si pa youtube sa vad aceea misiune cum sa face si tot nu am gasit dar de aceea ma adresez voua sa ma ajutati si sa-mi dati un video dp youtube ca sa stiu ce trebuie sa fac la aceea misiune ca poate voi gasiti aceea misiune pa youtube si ca sa va dati seama am pus o poza pa fb meu si poate va dati seama despre ce este vb dati pa linkul asta sa vedeti poza din joc... https://www.facebook.com/....../photo.php

2 răspunsuri:
| ghibancostin a răspuns:

Cred ca e vorba de home invasion mission...cauta pe google "home invasion gta sa"

| vegeta explică (pentru ghibancostin):

Nu e frate aia aia ca aia este undeva pa la misiunea 10 iar eu sunt undeva pa la misiunea 60 se aseamna cu aia da nu este aia dar trebuie la misiunea asta e ca nu iti arata nimic ce sa faci unde sa te duci nu-ti apare nimic pa harta unde trebuie sa te duci da spune tot asa ca trebuie sa te duci undeva sa jefuesti o casa si sa faci bani da nu stiu la ce casa ca ti-am zis nu-mi apare pa harta iar un video de pa youtube m-ar ajuta mult am cautat si eu pa youtube da n-am gasit-o...