| SebyOp a întrebat:

Salutare, am și eu o problemă cu jocul CS2. Intru ma joc 10-20 min depinde, si dintr-o dată îmi apar pe ecran și dispar texturi gen puncte linii care apar si dispar incontinuu si cand dau Win+TAB abia atunci se opreste pentru putin timp pana face din nou, si e enervant vizual dar si mai enervant este ca la un moment dat mi se blocheaza si jocul. nu ma mai pot misca nu mai pot face nimic si dupa imi da not responding, trebuie sa dau exit din task manager si mi se intampla asta de fiecare data. dar abia dupa ce ma joc 10-20 min incepe. inainte doar imi apareau texturi dar de 2 zile imi da si not responding cs ul. Va atasez o poza cu texturile anume dar din pacate am prins decat niste puncte, de obicei e mai rău.

https://imgur.com/a/0ukhNE8

si un video cu exact ce mi se intampla dar de data aceasta au aparut texturile si am primit not responding instant de obicei apar texturile si abia peste 1-5 min depinde imi da not responding. nu se prea vad texturile deoarece is decat punctele acelea la care am facut poza.

https://imgur.com/a/zsTjr3m

am incercat multe metode dar in zadar nu stiu ce sa ii mai fac doar in CS2 am probleme in restul jocurilor nu patesc nimic.
am dat update la drivere, windows etc
Am un i7 6700 cu Geforce GTX 1070 G1 8gb si 16GB Ram

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai multe sanse ai sa gasesti pasionati si priceputi in domeniu jocurilor video, pe comunitatea steam decat aici pe TPU, noi aici majoritar suntem cu alt fel de pricepere alta decat probleme aparute in anumite jocuri videowinking

| SebyOp explică (pentru Simpatic):

Da am trimis deja ticket dar ma gadeam ca poate ma ajuta cineva si aici. multumesc

| Simpatic a răspuns (pentru SebyOp):

Ok, mult succes