| Florea_Marius_1995_FH5M a întrebat:

Salutare,am si eu o problema,de curand am descarcat Far Cry 4, si cand dau pe setup sa il instalez imi zice :"The file or directory is corrupted and unreadable"

1 răspuns:
| mOsin a răspuns:

Cand iti apare eroarea in cauza sunt doua posibilitati:
1.Ori nu ai descarcat TOATE fisierele jocului
2.Antivirusul isi face de cap si ti-a sters anumite fisiere din pachetul de instalare(daca este piratat)...desi rar se intampla asta
Ar mai putea fi si anumite incompatibilitati de sistem, lipsa de drivere etc...dar acelea nu ar trebui sa apara decat DUPA ce ai instalat programul
Insa cred ca lipsesc anumite fisiere din pachetul de instalare... sfatul meu este sa gasesti alta sursa pentru a descarca jocul dorit.