| dosia26 a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema. Poate ma ajuta careva.Joc pubg mobile de pe emulator si cand omor pe unu si ma duc la cutie sa iau de pe el ce are, nu imi deschide cutia si nici nu imi arata ce are pe el. Ma poate ajuta careva cu setarea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa reinstalez Bluestack sa vad setarile dar stiu ca Tencent are propriul emulator tocmai pentru a juca jocuri ca PUBG Mobile, GameLoop. Incearca cu ala...
https://www.gameloop.com/game/action/pubg-mobile-on-pc

| dosia26 explică (pentru anonim_4396):

Salut...am descarcat ce mi-ai dat tu si tot nu imi arata

| anonim_4396 a răspuns (pentru dosia26):

Este posibil sa nu fie de la emulator ci de la driver-ul de la placa video. Actualizeaza-l daca nu ai facut-o deja.

| dosia26 explică (pentru anonim_4396):

Gata boss, merge. si mai am 2 probleme mici. zi-mi putin de unde schimb sensibiliatatea la mouse, sa o dau mai mica, si ai funda de la mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru dosia26):

1. Nu-mi pasa de funda.
2. Probabil poti schimba sensibilitatea din setarile jocului, daca nu ma insel are optiuni de sensibilitate.

| dosia26 explică (pentru anonim_4396):

Nu am gasit...dar o sa mai caut ...ms mult!