| cristi_1959 a întrebat:

Salutare am si eu un hp 625 si am instalat windows sp3 pe el si as dori sa joc fifa 11 si nu prea imi merge, daca schimb windows-ul cu vista ar putea sa mearga fara probleme, am procesor v160 de 2, 4 ghz, 2gb ram si placa video ati radeon hd 4250, sau dati-mi un sfat ca sa imi mearga fara probleme.

3 răspunsuri:
| cristi_1959 explică:

Asta ce inseamna la ce mi-ai dat u?

| herpes a răspuns:

POTI descarca Microsoft Windows 7 Professional Edition x86 With SP1 http://www.onlytheone.ro/......-with-sp1/