| darksy36 a întrebat:

Am terminat urmatoarele jocuri: Max Payne 3, Dishonored, Outlast, Tomb Raider 2013, GTA IV, Call Of Duty 4 Modern Warfare 1/2/3, Crysis 2, Dirt 2, Battlefield Bad Company 2. Mai spuneti-mi niste jocuri de genu'. Am un single core de 2.7, deci sa nu va apucati sa imi insirati jocuri care necesita dual core (Battlefield 3/4, Dirt 3)

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Crysis 2 cu single core? Ce giga-mega-ultra procesor ai si ce placa video, ma rog? P.S. Daca e un Sempron la 2.7 vezi ca ai putea cu ceva noroc si cu o placa de baza care suporta sa deblochezi al doilea nucleu.

| darksy36 explică (pentru KodrutZ):

Da, cu Sempron 140 am luat 30 fps la ultra. Am GTX 550 ti 1 gb ddr5 192 bit. M-a ajutat monitorul, relativ micut: 1360x768

| KodrutZ a răspuns (pentru darksy36):

Lol, pai e pacat de placa video sa o chinui cu procesorul ala...

| CoL00SaL a răspuns:

WRC 2010, F1 2010, NFS Hot Prusuit 2010, Progect IGI...

| xxDaNnYxx a răspuns:

Pai Saints Row 1, 2, 3 trebuie neaparat sa incerci, e un joc cu multa caterinca.