| Robi1444 a întrebat:

Salutare, am un calculator cu windows 7 original, 2gb de rami si procesor de 2, 5 dual core.
Intrebarea mea este in legatura cu jocul Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution.
De ce cand vreau sa ma joc multiplayer imi misca foarte sacadat jocul iar cand ma joc singleplayer vs boti imi merge perfect?

2 răspunsuri:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Pentru ca probabil pe multiplayer ai lag si se misca sacadat, nu stiu daca e de la componente sau de la servere.Dar probabil ca este de la servere cauta si tu(daca exista)ping-ul in joc.

| Robi1444 explică (pentru SteelGamingRomania):

În single player n-am deloc lag. nici în n.u ninja storm 3 full burst; aici puteam sa joc lejer și în multiplayer și în single player