| archer888 a întrebat:

Salutare.Am un laptop si absolut toate jocurile imi sacadeaza urat de tot, chiar si GTA San Andreas la detalii very low imi merge in reluare.Laptopul se numeste HP COMPAQ si am un procesor Intel dual-core 2.10, 4gb RAM, placa video 1gb integrata, win7 profesional 64 bit.

Multuesc tuturor care imi veti raspunde.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti scapa de problema in doi pasi:
In primul rand cred ca ar trebui sa iti pui un Windows 7 sau 8 pe 32 bit, sau macar sa il reinstalezi pe cel care il ai acum.
In al doilea rand, va trebui sa iti pui driverele potrivite corect. Daca nu te pricepi poti apela la un specialist (gasesti pe net). Funda?

| archer888 explică (pentru YoChriss):

Cred ca imi pun 7 pe 32 si driverele le pun la cineva care se ocupa cu deastea...Ms mult

1 răspuns: