| KostyCool a întrebat:

La ce pret m-ar duce un laptop : 4GB ram, placa video 2 gb, hdd 500 gb, procesor 2.10 ghz dual core cpu(2 cpus). laptopul este nou. modelul este HP compaq presario cq61.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca vrei sa il vinzi sub 1.500 lei daca il cumperi nou undeva la 2.000 lei.

Si in legatura cu directx nu apare dx12 ci dx11.1 care o sa adaca cateva inbunatatiri.

| Andy2013 a răspuns (pentru Intruder19):

Exista deja DX11, o sa apara 12!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rëndark a răspuns:

In jur de 2000 de RON!

| IceVirus a răspuns:

In jur de 20.000 lei... daca il iei second, nou cam 30-60.000 lei

| AlePanda a răspuns:

2000-2700 lei daca este nou nout

| MonsterManiacs a răspuns:

0 lei degeaba il iei te pisi pe el. Peste cateva saptamani apare direct x 12 si placi noi pentru direct x 12 => jocurile o sa mearga pe direct x 12 si toate placile de acum nu o sa mai fie bune nici GTX 680 nici nimic deci degeaba il iei

| Karinutzakary a răspuns:

1200 lei happy Cam asa big grin