| Petrox a întrebat:

Salutare am windows 7, procesor LE-1150 2.00 GHz, 2.00 RAM si am cdul original de la fifa 10. am incercat sa-l instalez si stau de vreo 2 ore si ceva sa se instaleze instalarea sta de 2 ore la acelasi punct.cand am dat sa insltez jocul am dat la custom instalation si nu la standard inslatation...in fine.ma puteti ajuta sa imi spuneti ce are dc nu merge? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| holyGuard3 a răspuns:

Nu e bun jocu descarca alta versiune

| Petrox explică (pentru holyGuard3):

E cdul original nu are cum sa nu fie bun. doar daca il descarcam de pe net poate nu era bun jocul...