| Marian_Alexandru_1996 a întrebat:

Hey. as vrea sa va intreb daca ma puteti ajuta si pe mine. am instalat windows xp home edition. si dupa am incercat sa instalez placile audio si video si imi dadea eroare. apoi am incercat sa bag iasari acelasi windows poate ma lasa. dar cand ajunge la instalarea de periferice imi da eroare ca trebuie sa mi se instaleze placa audio si sa dau ok. dar mi se blocheaza mousul si tastatura. cum as putea face sa pot folosi iarasi windowsu normal? va rog daca stiti spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Ivanovicius a răspuns:

Probabil ca e de la calculator, nu neaparat de la windows. Incearca intai sa-ti pui mouse-ul si tastatura la alt PC, sa vezi daca nu e de la ele. Daca nu, reinstaleaza windows-ul. Daca nu, e ceva cu PC-ul. bafta!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai CD cu drivere separat? Sau vrei sa instalezi driverele din sistem?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )