| 3L3c7r0 a întrebat:

Salutare!
As vrea sa joc World of Warcraft Legion sau Warlords of Draenor la GOOD macar.
Imi puteti recomanda o placa video si un procesor la un buget mic?
Daca exista asa ceva

Răspuns Câştigător
| senrogas a răspuns:

Https://us.battle.net/support/en/article/world-of-warcraft-legion
Aici ai minimum requirements la joc

http://www.pcgarage.ro/placi-video/ -placa video
http://www.pcgarage.ro/procesoare/ - procesoare
Pe PC garage au cele mai convenabile preturi la componente de gaming, iti gasesti aici ceva care sa indeplineasca cerintele de pe site-ul de mai sus cu cerinte

De asemenea iti recomand sa iei ceva putin mai bun decat ce zice la recomended pe site fiindca astfel o sa iti mearga mult mai bine, iar daca in joc o sa ai probleme cu fps-urile intra in system settings si scade foliage-ul (cred).

*joc wow de 5 ani*

| 3L3c7r0 explică (pentru senrogas):

Multumesc mult. imi voi lua peste cateva zile un I3-6100, 3.7GHz, 3MB
si NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, 4GB GDDR5, 128bit.
Ce zici? Cu cate fps uri voi juca la ultra?

1 răspuns: