| DarthKiller a întrebat:

Salutare!
As vrea sa ma ajutati cu ceva: cineva mi-a spus ca unele jocuri merg jucate pe GameRanger/Tunngle... Jocurile pe care le-as vrea sa le joc pe aceste programe sunt COD:BO2 (Call of Duty: Black Ops 2); COD:MW3 (Call of Duty: Modern Warfare 3).
Daca merg aceste jocuri mp (multiplayer) pe aceste programe va rog sa-mi spuneti pas cu pas tot ce trebuie sa fac.
Mersi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SteroidEdy a răspuns:

Ultimul Call of duty care merge pe gameranger/tunngle este Cod:Modern Warfare.

| DarthKiller explică (pentru SteroidEdy):

Add YM: andreics222
Vreau sa vorbim