| Alex22q a întrebat:

Salutare, as vrea sa-mi spuneti daca imi duce PC-ul PUBG si daca da, cam in cate FPS.
Componente:
Procesor - Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3. 30GHz 3.30 GHz
Placa video - nVIDIA GTX 460 2GB
RAM: 8
System: 64-bit Operating System

Raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste funda, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

Sa nu te astepti la 50 fps pe low.Placa video e una veche. Uite de exemplu pe sistemul Viking de la PC Garage acest joc pe low merge in 40-50 de fps(i3-7100+8GBRAM+GTX 1050TI).Ma indoiesc ca te-ai putea juca prea bine PUBG.

| Fly2Sky a răspuns (pentru Fly2Sky):

Bine am uitat sa precizez..depinde si unde te afli..in casa poti avea un numar mai mare de frame-uri.dar cu cat sunt mai multe detalii cu atat scad fps-urile

| Laurentiu_Irimia_2002 a răspuns:

Iti merge cu setari normale-medii 50-60 fps sunt 100% sigur