| DjKamikaze a întrebat:

Salutare, as vrea sa stiu si eu daca exista un metin2 romanesc cu level 250 sau 255 si sa nu fie PVP.As dori sa stiu, exista?

4 răspunsuri:
| timioros a răspuns:

Stiu eu. stiu unul dar este in franceza, dar 80% dintre playeri sunt romani.serverul are max lvl 255, modate, mape noi e foarte tare. a da si rate mari. este www.valmondial.fr

| DjKamikaze explică (pentru timioros):

Timioros, cand jucam eu valmondial si ma plictiseam pe el, si multe alte metine de genul asta si in franceza...deci il stiu aproape pe derost metinul, multumesc pentru raspuns totusi, dar nu merciwinking

| EU1139 a răspuns:

Si eu am cautat dar nu am gasit nimic.Probabil nu exista.

| DjKamikaze explică:

Eu stiu cateva in romana cu 250 dar va sfatuiesc sa nu le incercati, unul este metin2gth.sytes.net/ celalalt este www.energymt2.com(nu incercati nici server 1 nici server2)