| Hanzu_Radu_1996 a întrebat:

Salutare, as vrea sa va intreb daca pot juca CS. Go (Global Ofensive) cu :
Placa video: Nvida Geforce 6150SE nforce 430, memorie 383 mb.
Memorie RAM: 1024mb RAM.
Processor: AMD Sempron (tm) Processor 3400+,~ 1800GhZ.
Sistem de operare: Windows 7.
Va rog, cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| AntonioOvidiu a răspuns:

Imi pare rau dar nu iti merge sad Am verificat eu cu datele tale si rezultatul este nefavorabil

5 răspunsuri:
| AntonioOvidiu a răspuns:

Intra pe site-ul asta si verifica: http://www.game-debate.com/....../index.php
Mai jos trebuie sa completezi. Funda?

| Hanzu_Radu_1996 explică (pentru AntonioOvidiu):

Doar procesoru si placa video mi-o scaneaza? Si rezultatele?

| Hanzu_Radu_1996 explică (pentru AntonioOvidiu):

Dar dupa ce am scanat ce fac? Unde este rezultatul, infata ca-mi arata performanta lor...

| Hanzu_Radu_1996 explică:

Dupa ce am scanat ce fac? Unde vad rezultatul?