| Ivanoviciii a întrebat:

Salutare, astăzi mi-am instalat Windows ul (7), l-am instalat totul frumos a mers, am intrat in el, am intrat pe google am instalat toate driverele de care aveam nevoie și după aceea am activat Windows ul, i-am dat un restart și după ce am da s-a aprins și mi s-a blocat aici https://imgur.com/a/RPl3k. Ce sa ii fac sa mearga sau ce problema are? Dau funda

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Intra in bios si vezi daca-ti vede hdd-ul.

| MajinVegeta a răspuns:

Sigur monitoru e bun? Daca da, atunci cred ca ar fi bine sa reinstalezi windowsu.