| sanboss a întrebat:

Salutare, azi am descarcat fifa world prin Origin si cand sa dau PLAY dupa ce l/am intstalat nu ma lasa, adica apare PLAY dar nu pot da pe el pentru ca nu e bifat

Nu stiu cum pot porni jocul helpppp DAU FUNDA PROMIT

4 răspunsuri:
| 187VLAD a răspuns:

Parerea mea e ca mai bine iti descarci fifa 14 crackuit si joci singur sau fifa 15 daca a aparut cracku pentru el
sau descarca pesu. daca iti place.
eu am fifa world in calculator si am jucat o perioada
gameplay-u lasa de dorit...e un fel de fifa 11..plus ca daca pici cu vreunu de pe alt continent de multe ori ai lag (ma rog asta probabil e valabil pentru orice fifa) si stai si te chinui 5 min sa termin un meci ca parca nu iti vine sa dai quit si sa pierzi
iar daca nu iti cumperi fifa points..ca sa stai sa strangi banuti ca sa iti cumperi un golden card din ala trebuie sa joci vreo 10 meciuri si cand il cumperi si il deschizi iti pica un amarat de jucator de 77-80 si restul pauza

| sanboss explică (pentru 187VLAD):

Oo atunci ma retrag happy

tu ce joci online?

| 187VLAD a răspuns (pentru sanboss):

Momentan joc cs
si vreau sa ma apuc de league of legends, da' nu sunt hotarat happy
tu?

| sanboss explică (pentru 187VLAD):

OPERATION 7 cauta gamplay pe youtube si vezi daca iti place