| Blacklabont a întrebat:

Cand vreau sa intru intr-un joc, mi se pune pe monitorul gresit(am 2 monitoare) si cand il dau Window Mode sa il mut, si dupa aceea sa ii dau Fullscreen / Fullscreen Windowed se pune inapoi pe monitorul secundar.
Daca aveti discord puteti sa-mi scrieti direct acolo ( RafaeLMania#7122 )

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie setat monitorul pe care te joci de obicei ca monitor principal.

| TTSP a răspuns:

Intra in setările de la Windows și du-te la display. Acolo setează monitorul principal, monitorul pe care vrei tu sa te joci.