| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Care se pricepe la jocuri? Am nevoie de un sfat, vreau sa imi reinstalez windows-ul la laptop si vreau sa imi salvez undeva misiunile facute in GTA 5, unde le pot gasi in laptop ca sa le pot salva? Sau se sterg toate cand instalez winows-ul? Am facut 73% din misiuni si nu as vrea sa pierd procentajul

1 răspuns:
| HeeVTM a răspuns:

Tragi fisierele jocului intru n USB si dupa ce ai reinstalat windowsul instalezi inapoi gta5winking