| Simple Girl:X a întrebat:

Stiti vreun site, ceva unde imi pot salva poze, muzica etc pe net? vreau sa-mi instalez windows-ul si sa sterg tot din el si vreau sa le salvez pe net undeva daca exista asa ceva ca sa nu mai stau sa le copiez pe cd-urihappy fundatongue

Răspuns Câştigător
| LoLuL a răspuns:

Acest site ar fi un exemplu http://www.drivehq.com/
Sau poti cauta tu singur scriind " backup online"

3 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Daca vrei sa iti instalezi iar windowsul nu o sa-ti stearga unde ai tu tot adica de exemplu in E sau D.

| SMaricel a răspuns:

Atunci copiaza-le pe stick!
nu iti ia mult.depinde cate fisiere ai

| Loryoficial a răspuns:

Nu cred ca este asa un site...straight face am avut si eu problema asta...straight face