| S1LVA a întrebat:

Salutare comunitate TPU! Caut de ceva vreme un joc pe PC cu o fată care se vedea cu gagica-su mergea în drumeție să se angajeze, mergea la plajă și mai multe și pentru fiecare eveniment o îmbrăcăm eu, dau fundă pentru cine mă poate ajuta. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pare un joc din seria the sims sau nu...
o fi asta sau nu habar nu am, vezi te rog acest link : https://www.youtube.com/watch?v=DZpRNbgPxUg

| S1LVA explică (pentru Simpatic):

Nu are nici o legătură cu ce-mi aduc eu aminte despre acel joc