| unNik a întrebat:

Cred ca unii dintre voi au intalnit problema asta. E vorba de unele servere de counter strike care odata intrat pe ele iti buleste jocul.In ce sens? Pai nu poti sa mai accesezi "Find Server" si "New game" ci intra direct in serverul respectiv. Dau funda celui care imi da o solutie. M-am saturat sa intalez, efectiv, in fiecare zi counter.

1 răspuns:
| cosminvalerian a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta.
Deci la mine a fost o solutie cam aiurea. Am lasat Counter-Strike deoparte 3 zile si apoi a mers perfect.