| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,daca se spoate sa-mi spuna cineva care marka de laptopuri e mai buna din astea "ACER APPLE ASUS DELL FUJITSU HP LENOVO SAMSUNG SONY" mersy anticipat dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Da bineinteles ca Apple.

5 răspunsuri:
| cila1995 a răspuns:

Mersi mult pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unchiul meu e programator IT. La munca toti colegii lui au Apple. Detalii si chestii de-astea sofisticate sincer nu stiu. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apple garantat.

| mustafagamer a răspuns:

Daca ai bani adica 90 miloane cumparati razer blade http://store.razerzone.com/......d.57876700 este de gaming sau Apple sau Samsung si Sony

| BruP a răspuns:

Iti recomand Apple sau Samsung