| Alin96DdD a întrebat:

De ceva ma chinui sa joc LOL (League of Legends) dar cand dau play, introduc contul (sau orice altceva la intamplare) si imi scrie ca nu s-a stabilit conexiunea sau ceva de genul asta. Apoi tot in acea eroare era un link care imi arata cum sa rezolv problema. Sper ca o sa ma ajutati (abia astept sa joc LOL).

3 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Ce cod ma fraterolling on the floor?
trebuie sa iti faci CONT
lasa un id sa te ajut

| Alin96DdD explică (pentru RememberTinKode):

Da,se mai spune si cont. ajuta-ma pe sit-ul asata pls

| RememberTinKode a răspuns (pentru Alin96DdD):

Sleek_sleeks (fara sa bagi in lista daca nu esti fata) poate te pot ajuta, specifica cine esti si cu ce problema ma cauti
Nu am cumsa te ajut aici