| wakemeup98 a întrebat:

Salutare, de ceva timp cred ca am luat un virus, si nu stiu cum sa scap de el, va puteti da seama din poza.
http://imgur.com/E84ajWz
In start nu am toate lucrurile care le aveam inainte iar in dreapta jos nu imi mai arata sagetuta aceea ca sa dau pe ea si sa imi arate restul programelor deschise ci sunt toate acolo jos imprastiate.
Daca stie cineva cum o pot rezolva as fii recunoscator, dau funda.

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Cand dai restart la pc iti apare starting windows normaly, nu ii dai pe start windows normaly ii dai la safemode, muti din sagetata si scanezi cu malwarebytes. Si foloseste si ccleaner nu din safemod

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Foloseste malwarebyte din safemod

| wakemeup98 explică (pentru IFlorin97):

Malwarebytes folosesc, safemode?

| IFlorin97 a răspuns (pentru wakemeup98):

Cand dai restart la pc iti apare starting windows normaly, nu ii dai pe start windows normaly ii dai la safemode, muti din sagetata si scanezi cu malwarebytes. Si foloseste si ccleaner nu din safemod