| Alesto93 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema cand dau pe ceva click cum e pe fb pe youtube sau pe altceva imi arata o reclama cu "SpeedTest" si mai multe site-uri cu jocuri sau cu alte cele eu mi-am formatat luna asta pc-ul imi puteti spune de la ce si cum ce trebuie sa fac ca sa nu mai imi arate asa am luat un virus si eu nu stiu nimic?

Răspuns Câştigător
| Alesto93 explică (pentru Melcul):

Nu, nu ai inteles deci eu cand dau pe ceva click imi arata pe tot ecranu reclama cum e viteza de la internet sincer pe mine nu ma intereseaza sau imi arata cu niste jocuri pe care trebuie sa-mi fac cont sau alte porcari cum fac sa scap de ele sau poate stiti voi nu este bun browserul pe care il folosesc eu folosesc google chrome

| Melcul a răspuns (pentru Alesto93):

Mie nu mi sa mai intimplat asa ceva dar eu as dezinstala browserul cu toate salvarile din el si l-as instala din nou.Mai asteapta si tu poate o mai fi patit careva asa si o sa ti raspunda.

3 răspunsuri:
| Alesto93 explică:

Nu mai trebuie am rezolvat problema multumesc melcu happy