| Patrick1 a întrebat:

Salutare, de curand am inceput sa joc si eu Counter Strike. Si la anumiti playeri am vazut ca in urma lor, cand merg ramane o culoare. Are cineva idee cum sa fac si eu? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Alea sunt servere de Deathrun

| Patrick1 explică (pentru DeathIncarnate):

Eu joc pe un server cu zombie. Stii comanda sa imi apara si mie? big grin

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Patrick1):

Pai intreaba acolo pe server ma ca trebuie sa iti zica ei daca nu scrie sus la regulii

| ksg a răspuns:

Incearca sa umbli in setari si sa reduci rezolutia. Sper ca te-am ajutat