| boogyezonn1 a întrebat:

Salutare TPU, astazi am inceput sa ma joc si eu Counter Strike pe modul HNS si am vazut ca este aproape imposibil sa fac bhop asa de perfect si sa sar atat de mult. Va rog ajutati-ma si pe mine la intrebarea asta. Merci

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Sall..in primul rand incearca dr.gplay.ro (ai knife mod+trail+hats mode+2 vieti...e super, ma gasesti cu numele de MaXXX)
ok..sa incepem:bhop'ul se face cu knife4 cu mouse+A+D+ctrl+Spacewinking
viteza aici..pe dr.gplay.ro este foarte mare..nu ai cum sa nu treci mapa.
Incearca sa faci fara W si incearca sa te intorci..adica..nu te duce direct sa faci mapa, prinde'ti viteza:sari inainte, te mai intorci inapoi..va functiona.
PS..Dr.gplay.ro (CAUTAM ADMINI)winking

| boogyezonn1 explică (pentru P3TR3):

Bine multumesc intru chiar acum! Doar sa ma invat si eu. sunt roCky[me]HeLL

| boogyezonn1 explică (pentru P3TR3):

Auzi mie nu mi se conecteaza imi apare doar 1 liniuta si nu se incarca...

| P3TR3 a răspuns (pentru boogyezonn1):

Sall...incearca sa mai astepti putin. poate prima oara nu iti cunoaste sv, dar dupa...2 minute de obicei va mergewinking

| boogyezonn1 explică (pentru P3TR3):

Care e numele tau pe Dr.gplay.ro?
Al meu e *PlayWithMe*

| P3TR3 a răspuns (pentru boogyezonn1):

Eu sunt MaXXX...in caz ca iti zic ca nu te cunosc..imi zici uh laughing

6 răspunsuri:
| KooKoo a răspuns:

Iati un cfg de bhop.