| CuriosSmr a întrebat:

Salutare, deci am un PC vai de mama lui, de acum 10 ani inca mai ruleaza, si da... vreau sa stiu ce jocuri pot rula pe el (daca imi sugerati jocuri scumpe si bune pentru pc-ul meu pe steam e ok, dar merg si altele)
Specificatii:
Procesor: Intel Pentium 4 HT(HyperThreading) Inside GHz 3.00
RAM: 1GB RAM DDR-1
Placa video: nVidia GeForce 5500FX 128bit / 256mb memory DDR
HDD 120GB de la WesternDigital
Rezolutie: 1600x900
Monitor: ASUS VH228
Mouse: Zalman-M300
Tastatura: nu cred ca mai conteaza
Daca am uitat ceva de la specificatii scrieti in comentarii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA San andreas, hitman 2, 3, blood money, call of duty 1, 2, modern warfare 1, modern warfare 2, gta 3, gta vice city, counter strike 1.6, counter strike source, haxball, SA:MP, splinter cell 1, 2, chaos theory, nfs most wanted, carbon, underground 1, 2, medal of honnor allied assault, RUSE, metal gear solid 2, commando strike force, 1, 2, road to berlin, rainbow six lockdown, ghost recon 1, 2

| CuriosSmr explică (pentru anonim_4396):

Terraria nu este pe aici? sau Minecraft? pentru ca pe astea le rulez in peste 100 FPS (logic tot cu low + config special pe Windows)

| anonim_4396 a răspuns (pentru CuriosSmr):

Nu am pus toate jocurile acolo, nu am cum sa scriu toate jocurile pentru ca nu imi vin in minte... Oricum rulezi jocuri din perioada 2000-2009.