| noname04 a întrebat:

Salutare eu mi-am cumparat jocul CS:GO si am nev de skinuri pe arme, ele costa bani.Cum sa fac rost de skinuri fara alte porcari precum pariurile sau jucand la ruleta. daca este cineva bun sa imi doneza skinuri
Va rog

Răspuns Câştigător
| KanameKuran a răspuns:

Daca nu esti dispus sa investesti timp si bani in jocurile la ruleta sau la pariuri, nu vei castiga niciodata skinuri gratuite. Singurul lucru pe care il poti face este sa joci si sa speri ca iti va pica un drop. In fiecare miercuri acesta se reseteaza. adica 1 data pe saptamana ai sanse foarte mari sa primesti 1 skin.

2 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Iti poti cumpara operatiunea si ai mai multe sanse la skinuri sau daca ai noroc iti pica la drop sau poti sa intri pe servere care sunt facute special sa iti pice skinuri sau cutii(pe serverele astea poti sa lasi afk ca nu conteaza cu cat stai mai mult cu atat ai mai multe sanse).

| itsBiscu a răspuns:

Iti donez eu. Am un inventar destul de bogat in cs; go cu operatiuni facute si din astea dar uite daca vrei iteme : itsBiscu add pe steam