| coexp817 a întrebat:

Salutare. imi va merge jocul Battlefield 4, Watch dogs, si alte jocuri noi aparute pe urmatorul system :
-Placa de baza Gigabyte GA-F2A88XM-DS2
-AMD Athlon II X4 750K Black Edition 3. 40GHz skt FM2 box
-Placa video Gainward GTS 450 1GB GDR5
-Memorie RAM Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM HyperX Blu

Răspuns Câştigător
| MethodMan a răspuns:

Boss,alegere buna in vederea procesorului si a RAM-ilor, dar placa video lasa de dorit.E slabuta, poti juca majoritatea jocurilor, dar la "Low". Unele poate "Medium" dar nu-ti pot garanta.Ar cam trebui sa faci un upgrade si la RAM macar un 6 GB+ sa ai pentru jocurile 2012+.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battlefield 4 va merge dar cu totul pe low.
Watch dogs se lanseaza in 2014 si va cere minim 6 gb de rami