| nairpic a întrebat:

Salutare la totihappy.As vrea si eu o lista cu cele mai faine jocuri si cele mai bune aplicatii pentru android.Sa fie noi 2011-2012.Eu am cateva dar m-am plictisit de elesad.Am doodle jump fruit ninja asphalt 5 Defender 2 yoo ninja ninja jump tank hero angry birds space temple run si altele. Daca stiti voi altele mai bune ar fi binehappy.

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

Incearca Stupid Zombie este pentru android si este un joc care imi place si ma captivat Funda?puppy dog eyes