| PkFr a întrebat:

Imi ziceti si mie niste jocuri faine pe android dar nu fruit ninja, temple run, angry birds. Altele mai faine DAU FUNDA >:

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT modelul de telefon şi am să-ţi indic o mulţime de site-uri cu jocuri GRATUITE.

| COOLboY a răspuns:

Agent Dash, Subway Surfers, Rail Rush, Rope'n Fly...

| bassmusic a răspuns:

GTA III, Asphalt 7, Teeter, Cut the rope, etc. Bafta

| Evilo a răspuns:

Imi plac mult cut the rope sau rope escape, ar trabui sa le incerci. Si sunt si jocuri destul de mici daca nu ai un smartphone prea peformant oricum vor rula bine.

| Crissy_Crisulik_1994 a răspuns:

Incearca Doodle Jump, Pou, Ice Cream Jump, Ice Cream Drop, Happy Jump, Happy Pou Jump, eu le-am jucat si sunt destul de tari, la fel, nu ai nevoie de un smartphone foarte performant.

| 1a2s3d4ghag a răspuns:

Incearca "agent dash" este un super joc sau daca nu poti juca "rope'n fly"

| 1a2s3d4ghag a răspuns:

Incearca "agent dash" este super sau" rope'n fly"