| Larisa92 a întrebat:

Salutare la toti sunt noua pe aici, am si eu nevoie de ajutor. Stiu ca hi5-ul numai este la moda dar la mine a intervenit o problema cu el si va cer ajutorul
Va rog frumos cine stie sa imi spuna cum pot lua contact cu cei de la hi5? Am mare nevoie de un e-mail de la ei ( adresa unde le pot scrie o stiu numa ca am o urgenta si nu mai pot astepta inca 1-2 saptamani pana mi-ar raspunde) eu am nevoie sa vorbesc cu ei pe mess.Am incercat direct de pe hi5 sa sa rezolv cumva numa ca efectiv vorbesc singura!
Promit ca ma revansez la toti in parte care ma pot ajuta o sa pun intrebari mai multe doar ca sa va dau fundite la toti

1 răspuns:
| alin_9439 a răspuns:

Nu prea vad cum ai putea vorbi cu ei dar daca o sa ai norocu sa gasesti pe cineva oricum terog spune-mi care e problema