| Larisa92 a întrebat:

Salutare la toti sunt noua pe aici, am si eu nevoie de ajutor.Stiu ca hi5 ul numai este la moda dar la mine a intervenit o problema cu el si va cer sa ma ajutati.
Va rog frumos cine stie sa imi spuna cum pot lua contact cu cei de la hi5? am mare nevoie de un e-mail ( adresa unde le pot scrie o stiu dar e ceva urgent si numai pot astepta inca 1-2 saptamani pana mi-ar raspunde) am nevoie sa vorbesc cu ei pe mess
Am incercat direct de la hi5 sa rezolv cumva numa ca efectiv vorbesc singura!
Promit ca ma revansez la toti in parte care ma pot ajuta o sa pun intrebari mai multe doar ca sa va dau fundita la toti

1 răspuns:
| Robertty a răspuns:

Nu se poate decat daca le trimiti e- meil!