| Pairoc12 a întrebat:

am o problema la counter strike 1.6, am laptop Lenovo g50-30, 4gb ram, procesor Intel celeron dual core 2, 2 ghz, placa video Intel r hd graphics 1696 mb
In joc am fps constant 99, dar in unele locuri imi creste ping-ul la 100 iar dupa isi revine la 10-20, stiti o solutie ceva?
Sau imi puteti spune cum setez vsync pe off la setarile 3d?
jocurile ca lol, samp si alte jocuri multiplayer nu am probleme cu pingul sau fps-ul.
p.s: am windows 7 ultimate, 64 bit
FUNDAAA!

1 răspuns:
| gamersamp12 a răspuns:

Sincer nu stiu ce are, am patit si eu asa, am 4gb ram ddr2, procesor Intel 3. 0ghz dual core, placa video de 1 gb amd radeon, si am 100 fps, si in unle locuri am 13, 11, 7 fps.
Am cautat alt CS si l-am instalat si problema s-a rezolvat... cel putin la mine a mers sa schimb CS-ul. Incearca si tu. Cauta o versiune de CS fara multe moduri, fara Skinuri, fara moduri pe arme, sa fie simplu.