| Anonim34231 a întrebat:

Salutare!
Nu demult mi-am descarcat cs2, si dupa cateva meciuri jucate, am observat ca mi se sacadeaza urat rau de tot, un fel de lag spikes. Am incercat mai multe harti, dar la fel. Am un laptop msi 144hz cu i7-11800H, 8gb ram, 512 ssd si RTX3050 Ti GDDR6 4GB.
Ce pot sa fac? Din ce cauza am problemele astea?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cs2 este Counter-strike 2 nu? fiind multiplayer probabil ca acel lag este in legatura cu Ping-ului de pe serverele pe care joci!

Posibila rezolvare https://www.youtube.com/watch?v=YX-hKAoOaFk