| Z3US a întrebat:

nu stiu de ce! cand instalez Micro Volts imi spune " The system cannot find the patch specified " Dau funda + vot pozitiv!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Copiaza-l pe desktop si incearca sa-l instalezi de acolo.

| Z3US explică:

Daca merge ai funda!

| Z3US explică:

Nu merge copiat... zice : " Cannot move Micro Volts 0.11.25 ENG.exe : The file or directory is corrupted and unreadable " si jos imi apare o iconita galbena cu semnul exclamarii care spune asa : the file or directory C:/docume~1\pc\local setings \ temp\gziface1.log is corrupted and unreabable. please run the Chkdsk utiliti " daca stii ai funda + vot