| obsercvayr a întrebat:

Cand instalez un program imi da eroare si zice "the system cannot find the patch specified" va rog, ajutati-ma.

1 răspuns:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Spune si tu ce fel de program instalezi, daca e vorba de orice program inseamna ca poate trebuie instalat pc-ul ori nu e bun programul care la-i luat de pe internet, cand ei un program de pe internet trebuie sa cauti dupa biti daca ai windowsul pe 32 de biti ori (86) e tot aia, daca e pe 64 de biti atunci si windowsul trebuie sa fie pe 64 de biti.