| HikariAi a întrebat:

Pe league of legends in ranked solo/duo exista vreo posibilitate sa evoluezi mai repede sarind peste divizii daca joci foarte bine? Si daca da, care e aceea?
Eu unul ma gandeam ca daca am peste 3 victorii consecutiv si intru cu acele 3 victorii la calificare si dupa le voi castiga si pe urmatoarele doua ma va trece peste macar o divizie, in plus asa auzisem, insa nu m-a sarit...
Daca stie cineva mai multe si sigur sa-mi spuna si mie.

3 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate asa ceva, doar sa ajungi la promo si sa il castigi. Cate o divizie pe rand.

| HikariAi explică (pentru chronoStrix):

Mda, dupa cate am observat cam asa e. Am tot incercat sa castig la promo cum am scris mai sus, pentru ca, credeam ca e posibil sa evoluez mai repede insa din pacate n-a fost asa... Multumesc pentru raspuns

| mateicoca a răspuns:

Toate aceste "sariri" peste divizii sunt erori de la Rito. La fel ca si caderea a mai multor divizii.