| upsssss a întrebat:

Salutare prieteni! am o tableta eboda izzycomm Z700 si un Nokia lumia 520. In magazin play pe Nokia nu am toate jocurile care sunt pe android. As vrea sa îmi trimit cumva jocuri de pe tableta pe telefonul Nokia care are Windows... Mă poate ajuta cineva cum pot sa transfer jocuri? Daca se poate si exista solutii si stiti cum, va rog sa îmi explicati detaliat. Va multumesc!

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Omg dude wtf
in primul rand nu ai cum sa joci jocuri care nu exista pentru windows phone lumia are windows ca ala de pe pc ul tau doar ca e pentru telefon nu gasesti jocui pentru ca NU EXISTA in al 2-lea rand nu mai traim in era telefoanelor simbyan adica alea cu tastatura de de mult pe alea da puteai trimite jocuri daca aveai jar-ul sau jad-ul poti trimite jocuri de pe android pe android daca ai apk-ul de la joc adica instalarea si nu la toate unele jocuri cer mai multe fisiere ca altele adica obb-uri ele se instaleaza un pic mai dierit asa iei jocuri care costa gratis de pe net daca stii de unde sa iei fisierele alea