| MaximAmSpusS a întrebat:

De ceva timp mi-am luat o tableta eboda z700 si am o problema cu deschiderea jocurilor. Intru in Magazin Play, descarc un joc si peurma nu stiu de unde sa-l rulez. In Magazin Play la "Aplicatiile mele" vad doar butonul de dezinstalare la jocuri nu si de rulare.
Daca m-ati putea ajuta as fi foarte recunoscator. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Ne de acolo ci de unde iti sunt toate aplicatiile listate. mai joaca-te cu tableta pana cunosti meniul

| PikachUS a răspuns:

Păi din meniu...

| Tatu_Cristi_1960 a răspuns:

Fi atenta si eu am avut aceeasi problema ca si tine
....trebuie sa reformatezi tableta intra in setari...si da in jos pana scrie "creati o copie de rezerva" apoi apasa pe"reseteaza setarile din fabrica". Si ea dupa ce termina procesul va fi exact cum ai primit-o.