| Andrei2482d a întrebat:

Salutare, recent am cumpărat de pe g2a un gift card Europa (google play) de 5 euro, si cand încerc sa ii adaug, imi spune ca codul a fost deja validat. Dar nimeni nu a avut acces la key. Ce as putea sa fac?
Posibil sa fie din cauza ca după ce am cumpărat key ul am reintrat pe. Site. Si acolo scria ca key ul nu poate fi activat in România, posibil sa fie din cauza asta
Va rog ajutați-ma!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

''Si acolo scria ca key ul nu poate fi activat in România, posibil sa fie din cauza asta''

E fix din cauza asta laughing

| Andrei2482d explică (pentru Wr3nch):

Pai si ce as Putea face!?

| Wr3nch a răspuns (pentru Andrei2482d):

Nimic. Fa un ticket la g2a support si explica ca nu ai citit atent si nu ai stiut ca nu merge in Ro. Daca is de treaba iti dau banii inapoi. Daca nu...Ghinion.