| Arsenal112 a întrebat:

Am cumparat un gift card de 15 euro si nu il pot activa, da mesajul "Codul țării nu corespunde țării contului". Am schimbat tara in Germania precum spunea in tutorial care a venit odata cu codul pe email si am intampinat alta problema. Nu inteleg care ar putea fi problema si cum as putea sa o rezolv. Gift cardul a fost cumparat de la un zebrapay din Romania, iar contul de google este tot din Romania.

3 răspunsuri:
| aLoneInDark18 a răspuns:

Dă-mi cerere pe insta ( crisan.ff ) și te ajut eu sa rezolvi problema

| Anonimul726 a răspuns (pentru aLoneInDark18):

Salut, și eu am aceeași problema, ai putea sa ma ajuți?

| DenisMicu a răspuns (pentru aLoneInDark18):

Salut! Cum ești pe insta pentru ca am aceeasi problema?