| rockvandam a întrebat:

Salutare.
Recent m-am apucat sa fac Youtube,dar cand filmez cu obs, pe filmare se aud ceva bazaituri ciudate si nu stiu de la ce pot fi.Nu am microfon decat cel default de la laptop.(laptop Asus rog i7)
Ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Daca folosesti microfon-ul de la laptop, este normal sa se aude bazait-uri, Trebuie sa cumperi un microfon nou sa nu se mai auda bazait-uri

| Username272 a răspuns:

Să îți cumperi un microfon pentru că cel de la laptop nu este așa bun