| Bogdi_Bogdi_1990 a întrebat:

cum pot vorbi cand fac o filmare si sa o pun pe youtube..Filmez cu fraps. Microfon nu am.Dar se poate sa vorbesc fara microfon?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu exista program care sa n-aiba nevoie de microfon când vorbesti!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Numai daca ai laptop! Pentru ca laptop-ul are microfon incorporat!
Cum crezi ca poti vorbi fara microfon? big grin Fara telefon poti suna pe cineva? big grin

| Bogdi_Bogdi_1990 explică (pentru lpavel):

Nu da sa existe ceva program

| lpavel a răspuns (pentru Bogdi_Bogdi_1990):

Nu exista program care sa n-aiba nevoie de microfon când vorbesti!