| marianos777 a întrebat:

Salutare si Doamne Ajuta sper din tot sufletul ca ma veti ajuta am un laptop Toshiba Satellite 5200- S 505 am vrut sa ai instalez driverul pentru placa video am bagat mai multe intru-n final cand am crezut ca am gasit-o pe cea buna am bagat-o, am dat restart dar nu mai merge se aprinde si ramane negru, faza 2 am incercat sa instalez win xp dar mare surpriza nu pot intra in bios m-am chinuit cateva ore dar nu reusesc, va rog din suflet daca ma poate ajuta cineva sa va dea Bunul Dumnezeu multa sanatate si bucurie si tot ce va doriti, vreau sa instalez un xp dar nu stiu cum pot face? adresa mea de Mail este ljokerul@yahoo.com daca sa-r putea si pe mess. Doamne Ajuta Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu mai multe drivere video e o prostie, mi s-a intamplat si mie. trebuia dezinstalat precedentul inainte. iti mai ramane doar sa bagi windowsul din nou. bagi cd-ul, iti apare press any key to boot from cd, apesi o tasta la intamplare si de aici cred ca stii

| marianos777 explică:

Nu merge sa instalez Windosul imi apare direct sa intre in win. nu buteaza dupa cd nu imi apare press an key