| MihaelG a întrebat:

Salutare și neata bună tuturor utilizatorilor acestui site minunat și anume TPU! Am și eu o întrebare și anume: știe careva unde pot găsi creion sau ce este instrumentul acela tip creion special făcut pentru telefon /tablete, adică pe ce site îl găsesc? Și mai este ceva :acest creion este compatibil cu toate tipurile de telefon? Sau fiecare tip de astfel de creion este compatibil cu un anumit model de telefon? Vă mulțumesc! Scuzați dacă nu am pus întrebarea la categoria potrivită și vă doresc o zi bună, și fie ca viața dumneavoastră să fie plină de astfel de zile fericite!

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ştefane! Tu cauţi să cumperi un stilus! (Aşa îi spune) caută şi tu exact cu titlul ăsta! Stilus laptop, telefon, etc preţ
Şi trebuie să găseşti sigur. Succes

| alexsil05 a răspuns:

Creionul acela il poti gasi in magazinele de elecrocasnice/electronice. Exista insa si pixuri care sunt dotate la capat cu cauciuc moale si acel cauciuc este pe post de creion. Pe eMAG gasesti doar ca sunt intre 50-100 de lei.